Certyfikaty i akredytacje

URS (United Registrar of Systems) Certification

United Registrar of Systems Limited (URS Certification) to niepodległa instytucja certyfikująca operująca w ponad 30 krajach. Certyfikacja URS działa w oparciu o kocepcję Bezpieczeństwa Operacyjnego, które oferuje konsumentom dodatkową wartość z uwzględnieniem oszczędności finansowych oraz bezpiecznych i przystępnych operacji biznesowych.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 jest standardem tworzącym zakres wymagań, jakich organizacja musi przestrzegać w kwestiach systemów jakości, aby uzyskać certyfikację. Istnieje kilka różnych dokumentów w rodzina standardów ISO 9000, jednak ISO 9001 jest jedynym wymagającym certyfikacji. ISO 9001 jest uznanym międzynarodowym systemem zarządzania jakością.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB)

Bisnode Certificate of Business Credibility (CWB) Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.
Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez naszych analityków, wystawiana jest na podstawie:
• analizy moralności płatniczej według programu International Payment Monitor,
• analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
• największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

ICMA (International Card Manufacturers Association)

International Card Manufacturers Association (ICMA), forum edukacji i wymiany pomysłów dla organizacji zajmujących się produkcją i personalizacją kart. Wraz z rosnącą złożonością wytwarzania kart i mnogością ich zastosowań, rozwijają się również kwestie związane z produkcją, standardami, jakością i bezpieczeństwem.

W celu śledzenia najnowszych osiągnięć, Qartis uczestniczy w corocznych imprezach organizowanych przez ICMA na całym świecie - CARD TREX i ICMA Expo.

IAF (International Accreditation Forum) Member

The International Accreditation Forum, Inc. (IAF) jest światowym związkiem organizacji oceny zgodności akredytacyjnej i innych organizacji zainteresowanych oceną zgodności w zakresie systemów zarządzania, produktów, usług, personelu. Podstawową funkcją IAF jest wykształcenie jednego światowego programu oceny zgodności, który zmniejszałby zagrożenia dla firm i ich klientów poprzez zapewnienie, że akredytowana certyfikacja może być wzięta za pewnik jakości.

Zainteresowaliśmy Cię ofertą, ale chcesz więcej?

Zamów nasz darmowy sample book

Sample Book

Adres 

QARTIS S.A.
ul. Brukselska 8
86-050 Solec Kujawski
woj. Kujawsko-Pomorskie
Polska

Email: qartis@qartis.pl
Telefon: (+48) 52 525 92 30
Fax: (+48) 52 582 28 11
NIP: 953-250-02-39
KRS: 0000236493